Maarten Romme

Verkoop & advies

maarten@vdberk.nl
+31 (0) 413 480 421
+31 (0) 6 5706 5754
LinkedIn

Neem contact op

Bezoek aan onze kwekerij

Bezoeken op afspraak

De kwekerij is geopend van maandag t/m vrijdag, van 7.45 uur tot 16.45 uur. In de maanden november, december, februari, maart en april ook op zaterdag. De kwekerij is, vanwege de omvang, uitsluitend op afspraak te bezoeken. 

Groenprofessionals

Professionals, werkzaam in het groen, zijn van harte welkom voor een algemeen oriënterend kwekerijbezoek of om zelf bomen uit te komen zoeken en te merken. Zo kunnen we met elkaar de juiste keuzes maken en succesvolle groenprojecten realiseren. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met ons verkoopteam of bel 0413 - 480 480.

Particulieren klanten

Tuinliefhebbers die geïnteresseerd zijn in grote bomen zijn ook welkom op de kwekerij. Wij raden u aan om samen met uw tuinontwerper, hovenier of tuinaannemer een afspraak te maken. Deze kent de tuin en weet aan welke standplaatseisen de bomen moeten voldoen. Met elkaar kunnen we de beste keuzes maken. Meer informatie >>

Postadres

Het postbusadres is niet meer beschikbaar. Gebruik voor het verzenden van uw poststukken het volgende adres: Donderdonk 4, 5492 VJ Sint-Oedenrode (NL)

Komt u met de het openbaar vervoer? Wij kunnen u in Best van het station ophalen en brengen u na afloop  weer terug. Kijk op 9292.nl voor actuele treintijden.

Advies over bomen

Voor vragen over bomen vanuit onze webshop kunt u gebruik maken van onderstaande buttons, wij beantwoorden deze vragen zo snel mogelijk. Helaas kunnen wij geen advies geven over onderhoud en groeiproblemen van bomen die niet bij ons zijn gekocht. Wij kunnen de kwaliteit van het plantmateriaal en de situatie ter plekke niet telefonisch beoordelen. U kunt hiervoor het beste contact opnemen met een plaatselijke hovenier.

Verkoop & Advies

Brenda Swinkels

Nederland
brenda@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 486 
 +31 (0)6 5115 6108

Thieu Pije

Nederland
thieu@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 486 
 +31 (0)6 5317 8265

Card image cap Jan van Kempen

Nederland
vankempen@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 486 
 +31 (0)6 2024 7390

Jeroen den Brok Jeroen den Brok

Nederland
jeroen@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 482 
 +31 (0)6 2266 2511

Card image cap Rob Linkels

Nederland
rob@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 499 
 +31 (0)6 1029 1538

Tom Owen Tom Owen

UK & Ierland
tom@vdberk.co.uk 
 +44 (0)7521 672 326

Ferdinand TimmermanFerdinand Timmerman

UK & Ierland
ferdinand@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 492
 +31 (0)6 2305 0767

Noud de Jong

UK & Ierland
noud@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 422
 +31 (0)6 5761 6778

Thierry Carlier

Frankrijk
thierry@vdberk.fr 
 +33 (0)5556 64940
 +33 (0)6072 97979

Card image cap Stijn Wijnants

Vlaanderen & Wallonië
stijn@vdberk.be 
 +31 (0)413 480 211 
 +32 (0)468 413 581

Ties van Lambalgen Ties van Lambalgen Vlaanderen ties@vdberk.be
 +31 (0)413 480 480 
 +32 (0)476 484 073
Jan Geerts Jan Geerts

Zwitserland, Luxemburg, Oostenrijk
jangeerts@vdberk.be
 +31 (0)413 480 480 
 +31 (0)6 2390 1781

Johan van den Berk Johan van den Berk

Scandinavië, Zwitserland
johan@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 476
 +31 (0)6 5174 5978

Svetlana van Son Svetlana van Son
Oost-Europa
svetlana@vdberk.nl

 +31 (0)413 480 484 
 +31 (0)6 8323 0658

Ilse Swinkels Ilse Swinkels

Binnendienst
ilse@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 498 
 +31 (0)6 5101 7534

Maarten Romme Maarten Romme

Binnendienst
maarten@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 421 
 +31 (0) 6 5706 5754

Niels van den Elzen Niels van den Elzen

Binnendienst
niels@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 425 
 +31 (0) 6 2247 5740

Franca Kamlah Franca kamlah

Fotografie &binnendienst
franca@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 480

Inkoop

Card image cap Bart van Laerhoven

Hoofd inkoop
bart@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 467 
 +31 (0)6 - 5333 7454

Thomas de Krom

Inkoper buitendienst
t.dekrom@vdberk.nl 
 +31 (0)413 480 468
 +31 (0)6 2225 1637

Thomas Mesu

Inkoper binnendienst
t.mesu@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 479 
 +31 (0)6 1031 0834

Card image cap Jacqueline van den Berk

R&D ass. ontwikkeling
jacqueline@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 481
 +31 (0)6 - 2030 2630

Logistiek

Card image cap Rob Raaijmakers

Hoofd logistiek
r.raaimakers@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 474 
 +31 (0)6 1059 4955

Bas Dimmers

Nederland, België
bas@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 470

Frank Luijkx

UK, FR, LU, CH, SP
frank@vdberk.nl
 +31 (0)413 480 473 

Card image cap Bram Kusters

Centraal Europa
bram@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 427

Card image cap Mieke Vos

Frankrijk
mieke@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 469

Managment

Card image cap Pieter van den Berk Algemeen directeur
pieter@vdberk.nl
Card image cap Hans van Rijsewijk Commercieel directeur
hans@vdberk.nl
Githa van de Ven Githa van de Ven Directiesecretaresse
githa@vdberk.nl
 +31 (0)413 - 480 494